Game Rules LT

The Law of "Lineage 2 - The Country".
User avatar
Expelliarmus
Posts: 405
Joined: Sun Oct 25, 2015 2:36 pm
Location: Vilnius

Game Rules LT

Postby Expelliarmus » Sun Nov 22, 2015 6:45 pm

PAGRINDINĖ TAISYKLĖ: Administracija turi teisę taikyti bet kokią bausmę atsižvelgiant į nusižengimo rimtumą (chat ban, jail arba ban). Be to, administracija turi teisę taikyti bausmę neatsižvelgiant į žemiau nurodytas taisykles tuo atveju, jeigu Jūsų elgesys gali būti laikomas grėsme serveriui ar jo bendruomenei.

1. Visa duomenų bazių informacija yra administracijos nuosavybė. Mėginimas parduoti veikėją, sąskaitą daiktus ar bet kokį kitą žaidimo inventorių už realius daiktus ar pinigus bus laikomas nuosavybės teisių pažeidimu.
2. Prašyti administracijos narių parduoti žaidimo daiktų bus laikoma nepagarbiu ir netoleruotinu elgesiu.
3. Griežtai draudžiama apsimesti serverio admnistracijos nariu ir naudoti tokius slapyvardžius (nesvarbu kokia rašymo forma) kaip: GM, Admin, Developer, Announcement bei slapyvardžius esamų ar buvusių administracijos narių.
4. Kaltinimas administracijai ar bet kuriam kitam žaidėjui turi būti įrodytas screenshot’ais arba bet kokia kita vaizdine medžiaga. Kitu atveju tokie kaltinimai bus laikomi šmeižtu.
5. Bet kokie įžeidžiančio turinio komentarai nebus toleruojami. Prašome vengti keiksmažodžių, rasistinių pasisakymų ar kitokių žmogaus orumą žeidžianžių pastabų. Šios taisyklės pažeidimas gali lemti Jūsų pašalinimą iš bendruomenės be jokio išankstinio perspėjimo. Draudžiama naudoti keiksmažodžius kaip slapyvardžius, klano ar aljanso pavadinimus.
6. Bet kokie 3rd party software yra griežtai draudžiami. Tai taikoma programoms, kurios modifikuoja klientą administracijos nepavirtintu būdu ar suteikia pranašumą prieš kitus žaidėjus (Bots, AutoClickers ir kt.)
7. Žaidimo klaidų išnaudojimas ar dalinimasis tokia informacija nepranešant administracijai yra draudžiami. Jeigu žaidime pastebėjote klaidą, privalote pranešti administracijai elektroniniu paštu ([email protected]) arba tam skirtoje skiltyje – bugtracker. Šios taisyklės nepaisymas bus laikomas sąmoningu kenkimu serveriui.
8. Vogti iš kitų žaidėjų griežtai draudžiama, nesvabu kokia tai būtų forma – apgaudinėjimas, įsilaužimas į sąskaitą ar kt.
9. Shout ir Hero chatuose turi būti naudojama Anglų kalba.

SĄSKAITOS APSAUGA:

1. Sąskaitos savininku laikomas ją užregistravęs žmogus ir nėra būdo tai pakeisti. Jeigu sąskaitos savininkas pamiršo slaptažodį ar el. paštą jis/ji bus paprašyti pateikti informaciją apie sąskaitą, arba sąskaitos registravimo laišką (labai rekomenduojame jį kur nors išsaugoti) ir sąskaita jam/jai bus gražinta, nepaisant jokių aplinkybių.
2. Griežtai draudžiama naudoti kito žaidėjo sąskaitą be savininko leidimo. Bet kuris asmuo naudojantis sąskaitą be leidimo bus baudžiamas jo turimų sąskaitų blokavimu be jokio išankstinio įspėjimo.
3. Parduoti/keistis sąskaitomis draudžiama (valiuta neturi reikšmės). Mėginimas parduoti sąskaitą bus baudžiamas turimų sąskaitų blokavimu tiek pardavėjo, tiek pirkėjo.

Return to “Rules”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest